Aktywność fizyczna Zagraj z dzieckiem

Możesz bawić się kamykami, muszelkami, które będą doskonałym ogrodzeniem zbudowanym z zamku z piasku. Jeśli masz pieniądze i istnieje możliwość transportu, możesz kupić nowy, niesamowity produkt na rynku zabawek dla dzieci – stół do piaskownicy. Jest łatwy do demontażu, wykonany z tworzywa sztucznego, nie ciężki, łatwy do czyszczenia. Zestaw składa się z wielu części, które są niezbędne dla dziecka w grach w piasku.

W łodziach wodnych. Statek może być zbudowany samodzielnie, nawet z pustej plastikowej butelki z wody. Lepiej jednak zadbać o prosty plastikowy statek-zabawkę. Dziecko będzie oglądać pływanie z dużym zainteresowaniem. Najważniejsze jest, aby być blisko dziecka i upewnić się, że nie schodzi na głębokość. Starsze dzieci z ojcami mogą uruchamiać łodzie lub statki w radiu. Niezależna kontrola, wysoka prędkość, głośny dźwięk – dzieci będą zachwycone.

Kreatywność na wakacjach. Opracuj dziecko może i powinno używać gier z piasku. Biorąc różdżkę można narysować słońce na mokrym piasku, napisać litery lub słowo “mama”. Nie zapomnij zabrać ze sobą ulubionych farb palcowych z domu, rysunek może być jeszcze bardziej żywy i realistyczny. Jednocześnie istnieje możliwość konsolidacji z lekcjami dla dzieci w alfabecie.

Aktywność fizyczna Zagraj z dzieckiem rzucającym piłkę lub latającym spodkiem frisbee. Dzieci uwielbiają biegać, skakać, łapać przedmioty. Dla dzieci, aktywne gry są zawsze uwolnieniem nadmiaru energii i wzmocnienia na płaszczyźnie fizycznej. Możesz grać z kulkami w wodzie, lepiej, jeśli jest to dmuchana i lekka piłka. Nie zapomnij złapać butelki baniek mydlanych, nie będą się wtrącać.

Ściółka z gry. Rzadko biegł, skakał i był zmęczony? Czas umieścić go na śmieci i opowiedzieć ciekawą opowieść o maluchach, które były na morzu (rzece). Układaj puzzle dziecku, czytaj wiersze. Twoje dziecko będzie odpoczywać, a jednocześnie będzie ćwiczyć pamięć. Na piasku w pobliżu wody można wymyślić wiele gier i rozrywki. Wszystko zależy od wyobraźni rodziców i zainteresowań dziecka.