Leżaczki i kołyski dla dzieci

Jeśli kupisz miękką zabawkę, zwróć uwagę na szwy, detale, futro – wszystko musi być mocne, nie zostawiaj śladów farby. Trzymaj zabawkę w dłoniach – możesz określić jej jakość, dotykając jej. Należy zwrócić uwagę na opakowanie lub etykietę zabawki – powinny być dostępne informacje na temat jakości zabawki, GOST, instrukcji użytkowania lub opieki. Informacja powinna być w języku rosyjskim / ukraińskim.

Wiek i parametry

Wiek na wiele sposobów decyduje o tym, leżaczki i kołyski dla dzieci czy zabawka Twojego dziecka będzie interesująca. Co spowoduje okres dojrzewania u niemowlęcia, co może zawieść przedszkolaka. Zalecane limity wieku i wieku są zazwyczaj podane na opakowaniu, pomagając rodzicom znaleźć “właściwą” zabawkę dla dziecka.

Dla małych dzieci nie polecam zabawek z drobnymi i wystającymi detalami, ostrymi narożnikami i znaczną wagą. Rodzice, którzy kupują duże miękkie zabawki dla dzieci popełniają błędy – dziecko nie może podnieść lub przenieść taką zabawkę, ale sama zabawka może przypadkowo spaść na dziecko, powodując u niego dyskomfort.

Należy również pamiętać, że dzieci w wieku przedszkolnym aktywnie dążyć do poznania świata zewnętrznego, tak powinni wybierać odpowiednie gry edukacyjne, które umysł i perspektyw kształtu dzieci.

Dla u niemowląt (od urodzenia do 6 miesięcy) leżaczki i kołyski dla dzieci, którzy często jak wymachując rękami i nogami, starając się dotknąć i zrozumieć obiektów wokół nich odpowiednie zabawki są te, które wisiały nad szopka, takich jak kolorowe przędzenia karuzelę z zabawkami i małych luster z tworzyw sztucznych. Jeśli dziecko próbuje złapać coś, dajesz mu mały pluszak grzechotania dzwoni, pierścień zębów dziecko może nie tylko przetestować te zabawki w dotyku, ale także „do smaku”.

Dzieci w wieku od 6 miesięcy do roku już nauczyły się siadać i dlatego mogą samodzielnie “eksplorować” otaczający świat. Razem z dzieckiem możesz umieścić pudełko z mnóstwem zabawek – odpowiednie miękkie, plastikowe szczeniaki, zestawy zabawek, zabawki, piłki, kostki, samochody. Dziecko z przyjemnością będzie cieszyć się zabawą i spróbuje zrozumieć, do czego są przeznaczone leżaczki i kołyski dla dzieci. Dobrą opcją będzie duża książka z jasnymi obrazami, które pomogą rozwinąć percepcję wzrokową dziecka.