Lego Kraina lodu dla małej fanki Elsy i Anny – jaki zestaw wybrać?

0
1462

„Kraina Lodu” to jeden z kultowych filmów animowanych, który porwał nie tylko serca dzieci, ale również dorosłych. Opowiada o losach dwóch, kochających się sióstr: Elsy i Anny oraz ich przyjaciół, w tym wyjątkowo śmiesznego bałwanka Olafa. I jak to bywa w przypadku kultowych produkcji, tak i w tym wypadku w sprzedaży pojawiło się wiele zabawek, jak i gadżetów promocyjnych stanowiących okazję do odgrywania historyjek oraz scenek z udziałem głównych bohaterów. Jedną z kultowych propozycji jest Lego Kraina lodu. Klocków tej duńskiej marki chyba nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Od lat bowiem zachwyca i bawi dzieci – w każdym wieku.

Popularny zestaw „Zaczarowany domek na drzewie”

Jaki zestaw Lego Kraina lodu wybrać dla małej fanki Anny i Elsy? No cóż, wybór jest szeroki, jednak spośród licznych propozycji na szczególne zainteresowanie zasługuje „Zaczarowany domek na drzewie”. To bowiem jeden z większych kompletów, który charakteryzuje się wiernym odzwierciedleniem szczegółów oraz mocno rozbudowaną konstrukcją. Ciekawym uzupełnieniem całości jest zaczarowany las, będący dodatkowym miejscem do odgrywania scenek tematycznych.

Podstawowym elementem wchodzącym w skład zestawu Lego Kraina lodu jest dwupoziomowy domek, z bardzo pomysłowym rozkładem pomieszczeń. W jego pniu skrywa się kolorowa sypialnia, w koronie drzewa jadalnia z okrągłym stołem i krzesłem osłonięta balkonem, a na samej górze bocianie gniazdo. Nieopodal znajdują się mityczne kamienie pełne starożytnej magii. To duży, pełen akcesoriów dodatkowych zestaw, który nie znudzi się dziecku. Stanowi idealny pomysł na prezent zarówno dla miłośniczki filmowych bohaterek, jak i wiernej fanki klocków tej duńskiej firmy.

Trochę brakuje mi ciepła – czyli zestaw z bałwankiem Olafem

W jaki jeszcze sposób można przedłużyć radość z układania klocków Lego Kraina lodu? Rozwiązanie jest proste! Można podarować smykowi zestaw z uroczym bałwankiem Olafem, którego pokochały nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy! Ta sympatyczna postać także doczekała się swojej figurki i jest przeznaczona dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z układaniem klocków. W przeciwieństwie do „Zaczarowanego domku na drzewie”, zestaw z Olafem nie zawiera dużo elementów, więc z jego złożeniem poradzą sobie nawet najmniejsi fani tego kultowego filmu.

Praktycznie i z pomysłem

Oferta Lego Kraina lodu imponuje nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również funkcjonalnością. Obok tradycyjnych zestawów pozwalających na odgrywanie scenek tematycznych, w asortymencie producenta znalazła się praktyczna szkatułka przeznaczona do przechowywania dziecięcej biżuterii czy innych skarbów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here