Ułatwieniem w składowaniu oraz transportowaniu towarów jest użycie skrzyniopalet plastikowych, które charakteryzują się wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem. Skrzyniopalety plastikowe mogą być stosowane w różnych branżach zarówno spożywczej jak i mechanicznej.

Co to jest skrzyniopaleta plastikowa?

Skrzyniopaleta przypomina wyglądem drewnianą skrzynkę lub pojemnik i ma wymiar jednorazowych palet euro mających 1200 x 800 mm. Skrzyniopalety składają się z dwu lub cztero wjazdowej podstawy, która umożliwia ich transport przy użyciu wózka widłowego. Niektóre skrzyniopalety wyposażone są w kółka, które pozwalają na łatwe przesuwanie skrzyni przy użyciu siły ludzkich rąk. Skrzyniopalety plastikowe pozwalają na magazynowanie oraz transportowanie towarów. Skrzyniopalety producent może wykonać je na indywidualne zamówienie, w celu dostosowania skrzyniopalety do wymagań klienta. Skrzyniopaleta plastikowa jest pojemnikiem wielkogabarytowym, który ma dużą pojemność i jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

Typy skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety producent wykonuje je z trzech rodzajów tworzyw, którymi są:

– plastik – skrzynie z plastiku składająca się z podstawy, którą jest europaleta oraz plastikowych ścian i stosowane są do magazynowania artykułów spożywczych,
– drewno – drewniana skrzynia ma drewnianą europaletę u podstawy i umożliwia wygodne oraz bezpieczne transportowanie produktów oraz ich magazynowanie,
– metal – skrzynie wykonane z metalu są bardzo odporne na uszkodzenia i stosowane są do transportowania i przechowywania ciężkich przedmiotów.

Czyszczenie skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety wykonane z tworzywa sztucznego pozwalają na ich szybkie oraz łatwe czyszczenie, a zaokrąglone krawędzie w skrzyni zapobiegają gromadzeniu się brudu w ich zakamarkach. Wnętrze skrzyniopalety wykonanej z plastiku jest gładkie dlatego jego mycie nie sprawia kłopotów. Skrzyniopalety posiadające atest PZH mogą być wykorzystywane do przechowywania oraz transportowania żywności oraz substancji żrących. Skrzyniopalety z tworzywa sztucznego odporne są na zarysowania, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, a także różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here