Posiadanie wibratora nadal pozostaje dość sporym tematem tabu. Kobiety niezbyt chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z tym gadżetem i to nawet w gronie najbliższych przyjaciółek. Z tego powodu wiele pań zwyczajnie nie jest świadomych zalet wibrującej zabawki, która może zupełnie odmienić ich życie intymne. Sprawdź, dlaczego zdecydowanie warto przekonać się do wibratorów.

Skuteczny sposób na rozładowanie napięcia seksualnego

Brak możliwości rozładowania napięcia seksualnego towarzyszy przede wszystkim singielkom i kobietom żyjącym w związkach na odległość. Nie oznacza to jednak, że nie może pojawić się nawet w przypadku częstych i satysfakcjonujących stosunków z partnerem. Wiele pań ma wysokie libido czy też potrzebuje różnych rodzajów stymulacji. Warto pamiętać, że przyjemność czerpana z zabawy z wibratorem ze strony https://www.amorestore.pl/ jest czymś zupełnie innym niż seks z człowiekiem.

Poznawanie własnego ciała i stref erogennych

Masturbacja z użyciem wibratora może pomóc w odkrywaniu pieszczot, które sprawiają kobiecie przyjemność. Znajomość stref erogennych może mieć niebagatelny wpływ na życie seksualne kobiety. Dzięki tej wiedzy można pokierować partnerem tak, żeby doznania ze stosunku były jeszcze silniejsze, a orgazm pojawiał się częściej. Ponadto świadomość dotycząca reakcji własnego ciała na konkretne bodźce może przydać się w sytuacji, gdy kobieta chce samodzielnie szybko rozładować napięcie seksualne.

Urozmaicenie życia seksualnego z partnerem

Wibrator wcale nie musi być zarezerwowany wyłącznie do zabaw w pojedynkę. Igraszki z ulubionym gadżetem można zaproponować również partnerowi, który może wykorzystać zabawkę do pieszczenia kobiety np. podczas gry wstępnej. W ofercie internetowego sklepu Amore Store można też znaleźć specjalne wibratory dla par. Takie nowoczesne gadżety często można sparować ze smartfonem, a następnie sterować nimi z poziomu aplikacji mobilnej. Jest to świetne rozwiązania zwłaszcza w przypadku np. delegacji jednego z partnerów.

Przyjemność na własnych zasadach

Choć stosunek z partnerem może dostarczyć mnóstwo przyjemności, to niekiedy warto skupić się tylko na sobie. Podczas zabaw w pojedynkę można dać sobie dokładnie tyle czasu, na ile ma się ochotę. Co więcej, to kobieta sama decyduje o tempie i intensywności doznań zapewnianych przez wibrator. Taka rozrywka może być naprawdę odprężająca i satysfakcjonująca, a także może prowadzić do wielu ciekawych odkryć dotyczących własnej seksualności.

Pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne

Nie tylko seks z partnerem ma dobry wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Podobny efekt może dać masturbacja. Co więcej, wiele pań ma problem ze szczytowaniem podczas stosunku, a bez najmniejszych trudności osiąga orgazm podczas zabaw z wibratorem. A to właśnie orgazm zapewnia najsilniejszą dawkę endorfin, które uśmierzają ból, redukują stres i wprawiają w dobry nastrój. Dodatkowo w tym momencie wydzielana jest prolaktyna, czyli hormon snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here